Masérská škola NOW je "projekt", jehož úkolem a cílem je vzdělávat lidi v oblasti masáží. Masáž spadá do kategorie Wellness, která je v dnešní době stále vyhledávanější a žádanější. Chceme všem studentům předat znalosti, které zužitkují a budou dále schopni pomáhat nejen svým klientům, ale také svým blízkým. Naše specializace není pouze na maséry či kosmetičky, ale také na širokou veřejnost. Baví nás lidé, kteří hledají nový směr, chtějí se vzdělávat, mají zájem právě o tento druh relaxace.

Jsem ráda, že jste se dostali až semka :)

Jmenuji se Johana Vozdeková. Původně jsem měla v plánu psát pár článků k Masérské škole NOW, kterou provozuji. Ale nakonec jsem se rozhodla - protože jsem velký zastánce zdravého životního stylu - téma trochu rozšířit. 
 
Zdravý životní styl pro mne znamená zdravé stravování, fyzickou aktivitu, pozitivní myšlení, regeneraci - což jsou právě masáže, wellness; a bezpochyby cestování!
Tyto výše zmíněné věci jsou mým největším koníčkem. Velké díky, že přesně v této oblasti pracuji. Neznám hezčí pocit, než jít spát s pocitem, co zítra musím udělat a těšit se na to! Ráno se úplně jinak vstává :-) Máte to taky tak?